Hagyományhű Latin Mise Budapesten

Hagyományhű Latin Mise Budapesten

FSSPX Budapest

Az FSSPX Tridenti Rítusú Szentmisét mutat be, ami Hagyományhű Latin Mise néven is ismert.

Helyszín
Magyarok Nagyasszonya Kápolna
Thököly út 116. I./3
1146, Budapest


Miserend

2019.08.17. szombat Szent Jácint hitvalló (III. oszt.)
      18:00 Szentmise

2019.08.18. vasárnap Pünkösd utáni 10. vasárnap (II. oszt.) P. Frey
      9:30 Rózsafüzér, gyónási lehetőség
      10:00 Ünnepi Szentmise

2019.08.31. szombat Szent Rajmund Nonnatus hitvalló (III. oszt.)
      18:00 Szentmise

2019.09.01. vasárnap Szent X. Piusz pápa egyedi ünnepe (I. oszt.); A Szent X. Piusz Papi Testvérület védőszentje; Megemlékezés Pünkösd utáni 12. Vasárnapról
      9:30 Rózsafüzér, gyónási lehetőség
      10:00 Ünnepi Szentmise szentségi áldással

2019.09.14. szombat Szent Kereszt felmagasztalása (II. oszt.)
      18:00 Szentmise

2019.09.15. vasárnap Pünkösd utáni 14. vasárnap (II. oszt.)
      9:30 Rózsafüzér, gyónási lehetőség
      10:00 Ünnepi Szentmise

2019.09.28. szombat Szent Vencel herceg és vértanú (III. oszt.)
      18:00 Szentmise

2019.09.29. vasárnap Szent Mihály arkangyal ünnepe (I. oszt.); Megemlékezés Pünkösd utáni 16. Vasárnapról
      9:30 Rózsafüzér, gyónási lehetőség
      10:00 Ünnepi Szentmise szentségi áldással

2019.10.12. szombat Szűz Mária szombatja (IV. oszt.)
      18:00 Szentmise

2019.10.13. vasárnap Magyarok Nagyasszonya egyedi ünnepe (I. oszt.); A kápolna védőszentje; Megemlékezés Pünkösd utáni 18. Vasárnapról
      9:30 Rózsafüzér, gyónási lehetőség
      10:00 Ünnepi Szentmise szentségi áldással

2019.10.26. szombat Szűz Mária szombatja (IV. oszt.); Megemlékezés Szent Evaristus pápa és vértanúról
      11:00 Elsőáldozási Szentmise
      18:00 Nincs Szentmise

2019.10.27. vasárnap Pünkösd utáni 20. vasárnap (II. oszt.)
      9:30 Rózsafüzér, gyónási lehetőség
      10:00 Ünnepi Szentmise

2019.11.02. szombat Halottak napja(I. oszt.); Szűz Mária engesztelő szombatja
      18:00 Szentmise

2019.11.03. vasárnap Pünkösd utáni 21. vasárnap (II. oszt.)
      9:30 Rózsafüzér, gyónási lehetőség
      10:00 Ünnepi Szentmise

2019.11.16. szombat Szent Gertrúd szűz (III. oszt.)
      18:00 Szentmise

2019.11.17. vasárnap Pünkösd utáni 23. vasárnap (II. oszt.)
      9:30 Rózsafüzér, gyónási lehetőség
      10:00 Ünnepi Szentmise

2019.11.30. szombat Nincs Szentmise

2019.12.01. vasárnap Advent 1. Vasárnapja (I. oszt.)
      9:30 Rózsafüzér, gyónási lehetőség
      10:00 Ünnepi Szentmise

2019.12.14. szombat Köznap Adventben (III. oszt.)
      18:00 Szentmise

2019.12.15. vasárnap Advent 3. Vasárnapja (I. oszt.)
      9:30 Rózsafüzér, gyónási lehetőség
      10:00 Ünnepi Szentmise

2019.12.24. kedd Az Úr születésének vigiliája (I. oszt.)
      24:00 ÉJFÉLI SZENTMISE

2019.12.25. szerda KARÁCSONY, A MI URUNK JÉZUS KRISZTUS SZÜLETÉSE (I. oszt.)
      8:00 Pásztorok miséje
      9:30 Rózsafüzér, gyónási lehetőség
      10:00 Ünnepi Szentmise (vendéglátás a kápolna előterében)